30 yılı aşan sektör deneyimi

Hakkımızda

Koçakkale İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1984 yılında "Kale Ticaret" ünvanı altında inşaat malzemeleri satışı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Şirketimiz yönetim kurulu kararı ile şirket ismini "Koçakkale İnş.San.ve Tic. Ltd.Şti." olarak değiştirmiştir.

Kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız Sayın Muttalip KOÇAK inşaat ve inşaat malzemeleri konusunda 30 yıllı aşkın tecrübe ile piyasadaki yerini ve projelerini daha da sağlamlaştırarak daha büyük projelere yönelmektedir.

Firmamız inşaat demiri, çelik hasır, projeye göre çelik hasır ve inşaat demiri, filmaşin, çiimento, kireç, kum, çakıl, mıcır, tuğla, kiremit, membran, alçı, gaz betoni, PVC boru ve daha pek çok yapı malzemesi tedariği sağlamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek sizden aldığımız güçle güveni yarınlara ulaştırmak...


Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimle, amaçlarımızdan asla ödün vermeden, sürekli kalite anlayışıyla çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak ve gelecek nesillere aktarmak...